Bring on the Double D!! DopeCars ir DriftNation sujungė pajėgas tam, kad atneštų jums šį puikų renginį, orientuotą į auto entuziastus. Dalyviai nėra profesionalai, jie neturi tūkstančių automobilio tobulinimui, jie neturi profesionalaus auto-inžinierių išsilavinimo, bet jie turi tai, kas suteikia žavesio – meilę automobiliams.

Show off dalyje pamatysite, ką reiškia sąvoka “skoningas” automobilis. Dalyviams teks išbandyti savo jėgas trijose skirtingose užduotyse – pirma jų automobiliai turės pasirodyti prieš teisėjų kolegiją, tada įrodyti, kiek pakito jų aukštis “Drop” konkurse, bandant pravažiuoti pro kuo žemesnę kartelę ir galiausiai bus paimtas interviu iš vairuotojų, suteikiant jų transportui galimybę papozuoti prieš kameras. Kaip prisirišimo prie savo mylimųjų įrodymą renginio metu užkalbinti savininkai valandų  valandas jums galės pasakoti apie jo auto istoriją, iš kur gauta kokia detalė, kokius kryžiaus kelius teko nueiti, kad ratas atsidurtų tik 1 cm arčiau automobilio arkos.

Lap attack dalis skirta entuziastams pramokti teisingo greito važiavimo trąsoje, taip padidinant reakciją ir numatymą į priekį kasdieniame vairavime. Tai nebus kova dėl greičiausio vairuotojo titulo. Net kai kurie “Show” dalyviai lėks trasoje su kiek mažiau kasdieniškais automobiliais. Iš tikro dalyvių sąrašas kalba pats už save: Audi C4, Mini Cooper, Nissan Micra važiuos kartu su Nissan 300zx, Skyline, Mercedes Benz w124. Tai tik įrodo renginio harmoniją ir nusiteikimą vienas kitam padėti.

Sudominome? Gal norėtumėte prisijungti?

Nemokama registracija į show off dalį el. paštu: info@dopecars.lt
Registruojantis trumpai aprašyti savo automobilį, tai yra kuo pasikeitė nuo standartinio. Bei pridėti automobilio nuotrauką, kuo panašesnę į dabartinį.
Registracija bus baigta likus savaitei iki renginio, tai yra iki Balandžio 14 dienos. Atrinkti dalyviai bus informuoti apie pavykusią registraciją.

Daugiau info jau pakeliui!

http://www.dopecars.lt
http://www.driftnation.lt
Naujienas sekite Facebook grupėje adresu https://www.facebook.com/events/309733865750195/

P.S. Lap attack kolkas visos vietos jau užimtos, tačiau jei atsiras laisvų pranešim. Arba galit atsistoti į “atsarginių” eilę ir eilės tvarka tiem žmonėms atiteks laisva vieta. Dėl to plačiau mūsų forume.