BRUZINK SKRAJUTE

Dopecars.lt kartu su „Fantastic4 Garage“ nutarė atidaryti ilgai lauktą ir šiek šiek užtrukusį 2013 metų vasaros sezoną.

Balandžio 27 dieną, 12 valandą, Klaipėdos „Solorinos“ teritorijoje (Tilžės g. 62, 55.705475, 21.170032) įvyks vasaros sezono atidarymo renginys keistu pavadinimu –  [Brūžink!].

Šis renginys kviečia dalyvauti visus stilingų ir išskirtinių automobilių mėgėjus ir savininkus. Renginio [Brūžink!] metu vyks žemiausio automobilio konkursas, show off bei kitos specialios, Lietuvoje dar neregėtos rungtys ir pramogos.

Renginio organizatoriai sudarys sąlygas pasisverti savo automobilius profesionaliomis svarstyklėmis, kuriomis sveriami lenktyniniai automobiliai. Šios svarstyklės leidžia sužinoti automobilio svorio balansą ir pasiskirstymą tarp ašių.

Dalyviai renginio metu turės visišką laisvę – patekę į renginio teritoriją jie patys galės pasirinkti, kur dalyvauti ir ką veikti.

Norint patekti į vasaros sezono atidarymo renginį [Brūžink!] užteks atlikti dvi labai paprastas užduotis.

Pirmoji užduotis: registruotis į renginį adresu info@dopecars.lt ir nurodant:

  1. Savo vardą ir pavardę
  2. Automobilio valstybinį numerį
  3. Ir pridėti automobilio nuotrauką

Renginio organizatoriai pažada, kad griežto kastingo tikrai nebus, bet pataria turėti omenyje, kad į renginį pateks tik prižiūrėti, išskirtiniai ir savininkų mylėti automobiliai.

Antroji užduotis: simbolinis dalyvio mokestis – tik 10 Lt.

Jeigu šios dvi paprastos sąlygos neišgąsdino, kviečiame registruotis į renginį. Registracija vyks iki pat renginio dienos arba kol užsipildys visos vietos. Rungčių nugalėtojų laukia prizai ir visuotinis pripažinimas, o visų dalyvių –smagus laikas bei jauki atmosfera tarp bendraminčių ir gražių automobilių.

Visas naujienas, susijusias su [Brūžink!] 2013, galite sekti 98.lt ir Dopecars.lt puslapiuose.

Facebook event’as ČIA

Iki pasimatymo!

*Žiūrovams renginys nemokamas.