Praėjusį sekmadienį, netoli Londono, įvyko jau tradiciniu tapęs Players Show renginys. Nors savaitės orai buvo lietingi ir nežadėjo nieko gero, artėjant savaitgaliui sinoptikų prognozės tikrai nudžiugino visus laukusius šio renginio, lietaus neprognozavo. North Weald aerouoste nuo pat ankstaus ryto rinkosi automobilių entuziastai, tarp kurių buvome ir mes su forumiečiu Mariumi (kazinak). Džiugu, kad Marius su savuoju Z4 pateko į show aikštelę, tačiau kaip bebūtų keista, visame renginyje nebuvo matyti nė vieno kito BMW Z4 atstovo, todėl kazinak’o Z4 gavo išties daug dėmesio.

DSC_0019

Players Show renginio organizatoriai pasidarbavo iš peties bei renginio vieta atitiko visus lūkesčius: čia buvo ir didelis žiūrovų parkingas, atskiras parkingas show dalyviams, buvo dideli angarai su pačiais dailiausiais renginio automobiliais, viename jų taipogi buvo įrengta trasa RC automobilių šonaslydžio varžyboms.

DSC_0032 DSC_0033  DSC_0041 DSC_0084

DSC_0127   DSC_0527

Lauke buvo įrengta scena kurioje vyko įvarios rungtys ir konkursai, čia taipogi netrūko ir įvairių prekinių ženklų atstovų, savo stendus reninyje pristatė Wheel-Whores, Rotiform, Fatlace, Air Lift Performance ir daugelis kitų prekinių ženklų. Automėgėjai šiame renginyje turėjo progą ne tik gyvai pamatyti įspūdingiausius automobilius, bet ir sužinoti daug naudingos informacijos apie įvairių firmų teikiamas paslaugas bei pamatyti jų produkciją gyvai.

DSC_0172DSC_0162   Ypač didelio dėmesio susilaukė Speedhunters stendas, kuris užėmė visą atskirą angarą. Čia kiekvienas žiūrovas galėjo rasti kažką sau įdomaus: Speedhunters istorijos stendas, išskirtiniai automobiliai ir gyvai vykstančios fotosesijos naujiems straipsniams, o dar galimybė pakalbinti automobilių savininkus – šį stendą, ko gero, aplankė visi renginio žiūrovai.

DSC_0207 DSC_0242  DSC_0280Kaip tik tuo metu, kuomet mes su Mariumi lankėmės Speedhunters stende, ten prasidėjo naują fotosesija. Objektyvo taikinyje buvo VIP stance kultūros atstovas, orinę pakabą turintis Toyota markės automobilis. Marius, pasinaudojęs galimybe, užkalbino automobilio savininką ir paklausė apie ratlankių išmatavimus, kurie buvo išties nemaži: 11J priekyje bei 13J gale.

DSC_0213 Lauke išsirykiavę automobiliai užėmė didelį aerouosto plotą, todėl norėdami apžiūrėti daugelį jų nutarėme pasivaikščioti per visą renginio teritoriją. Automobilių gausa išties stebino: nuo senukų klasikinių VW Golf MK1 iki naujų supercar’ų. Čia buvo galima pamatyti ir Rat Style atstovų, ir clean atstovų ir net tikrų Low Rider’ių su hidraulinėmis pakabomis. Visi fotografai plušo iš peties stengdamiesi įamžinti šį puikų renginį, mes taipogi stengiamės jums, mieli skaitytojai, pateikti labiausiai dėmesio vertus Players Show 7.0 automobilius. Didesnę renginio nuotraukų galeriją  galėsite pamatyti DopeCars facebook tinklapyje bei Picasa galerijoje.

DSC_0292    DSC_0318    DSC_0353  DSC_0390 DSC_0417  DSC_0453 DSC_0457  DSC_0498DSC_0454Didesnė renginio nuotraukų galerija: DopeCars facebook tinklapyje bei Picasa galerijoje.