FAST LAP komanda jus kviečia į Lenktynių festivalį “Autoplius FAST LAP” S07E01. Gegužės 16 dieną, Kačerginės Nemuno žiede, nuo 10:00 valandos ryto susirinks patys greičiausi!

O štai ką žada renginio organizatoriai:

Time Attack. Renginio epicentras yra greičiausio rato lenktynės „Time Attack“. Sparčiausi time attackeriai paklius į šeštadienį po nuožmios penktadienio kvalifikacijos – po 16 greičiausiųjų kiekvienoje klasėje. O jų mes turime 5. Taigi, do the math.

Wolf Race. Žiūrovų mėgstamiausia dalis yra azartiškosios „Wolf Race” lenktynės. Tai gresia rekordu dalyvių gausos prasme, o tai reiškia viena – lenkimų, veiksmo ir emocijų bus apstu!

Driftas – Šerykla. Čia laukiami tiek drifto naujokai, tiek meistrai. Gerą pusdienį drifteriai treniruosis ir efektingai slidinės šonu gražia vorele, o iškart po „Wolf Race” varžysis „Drift Limbo” rungtyje. Tvarką prižiūri Panevėžys-Streets – visi esat saugūs!

Motociklų akrobatas Aras Freestyle Stuntrider. Lietuvis, priimtas į pasaulio profesionaliausių ,,Red Bull” atletų gretas, atliks triuką, kurio dar niekam nešovė į galvą atlikti „Nemuno žiedo“ trasoje. Taip pat Aras aplankys drifto trasos „Šeryklos“ dalyvius ir kaip lygiavertis varžovas slys šonu motociklu kartu su automobiliais. Na, o jei nepavyks, sakė – taip pastatyts, kaip joks drifteris nepastato 🙂

Prekeivių kampelis. Tiek suaugę, tiek jauni festivalio dalyviai čia galės surasti ir įsigyti įvairių su automobiliais, ir nebūtinai, susijusių aksesuarų, kurių paprastai prekybos centruose nerasite. Prekiavimą patvirtino: Sticky.lt, Rugged’n’Raw, Commune DIY, Xtra Racing, www.trt-shop.eu, Autodina Racing, laikinos tattoo.

Tačiau tai – ne viskas. Lenktynėms muzikinį foną sukurs metų DJ – SWIX, kuriam yra keliama speciali užduotis – groti techno!; profesionalūs komentatoriai nušvies veiksmą trasoje, o svetingus lenktynininkus lydės nuostabios Fast Lap merginos.

Daugiau informacijos rasite renginio tinklapyje: Lenktynių festivalis Autoplius FAST LAP S07E01

Informacijos šaltinis www.fastlap.lt

fastlaps0701-ban