start1.lt komanda rengia Klaipėdos motoristų vasaros sezono atidarymą – „Memel motor fest ‘15“. Tai parodos/show off stiliaus renginys skirtas auto ir moto fanams.

Gegužės 30 dieną, 15 val. Klaipėdos Vasaros estrados prieigose susirinks automobilių ir motociklų mėgėjai, kurie apjungs įvairius klubus ir skirtingas puošybos sritis. Visą tai skirta parodyti visuomenei kokių įdomių ir išskirtinių automobilių yra Lietuvos keliuose, o patiems dalyviams atsipūsti ir pabendrauti su bendraminčiais bei dalyvauti ir laimėti renginio rėmėjų prizus ir apdovanojimus.

memel-car-show

Komisija išrinks geriausius automobilius savo kategorijoje: Mis Amerika, Mis Vokietija, Mis Europa, Mis TSRS, Mis JDM, Mis Interjeras, Mis Variklio skyrius, Mis Oldtimer’is, Mis SportCar‘as bei Mis 4×4.

Renginio metu veiks Garažo išpardavimas, kurio metu galėsite pardavinėti savo garažo turtus – ratlankius, išskirtines ir retas dalis, sportine dalis. Daugiau informacijos apie šį renginį bei registracijos sąlygas galite rasti oficialiame tinklapyje: http://start1.lt

Informacijos šaltinis http://start1.lt