Automobilių entuziastas Vytautas, interneto platybėse žinomas Lapės slapyvardžiu, mums pateikė naujausias, Karolio Usavičiaus a.k.a. KUphoto darytas, VW Golf nuotraukas, bei trumpai papasakojo apie savo šiuo metu puoselėjamą VW Golf Cabrio. Lapės rankose jau pabuvojo ne vienas VW markės auto, jei pamenate buvo ir Golf Mk2, ir oranžinę old school’o atstovė Jetta – žodžiu šiam auto entuziastui tikrai yra ką papasakoti prie arbatos puodelio apie Volkswagenų modifikavimą… Šį kartą žalias, be kieto stogo ir dyzelinis – Lietuvo gan retai sutinkamas VW Golf Cabrio MK3.5.

Lapes-Golf-02

Paklausėme kas per pastarąją žiemą gero buvo nuveikta su šiuo Golf, o šią žiemą Lapė tikrai nesėdėjo rankų sudėjęs: perdažytas kėbulas, sutvarkyta techninė būklė, perdarytas išmetimas, bei pakeltas turbinos slėgis (~120kw ir 360nm).

Lapes-Golf-03

Tie, kas aktyviai dalyvauja auto kultūros renginiuose, ko gero, šį VW Golf jau galėjote  pamatyti, nes automobilis dalyvavo Chill&Grill bei freshfit renginiuose. Tačiau Lapė neapsiribojo vien Lietuvoje vykstančiais renginiais bei nukeliavo į kaimyninę Lenkiją. Čia stance kultūra populiarėja kiek sparčiau ir renginių tikrai apstu, todėl vieną kitą aplanko jau ir lietuviai… VW Golf, įveikęs kilometrus autostradoje, atsidūrė VAG Event’e.

Lapes-Golf-01

Kaip ir daugelį automobilių entuziastų visuomet paklausiame, kokie ateities planai susiję su automobiliu… Vytauto atsakymas buvo trumpas ir aiškus – daugiau galios ir kita kėbulo spalva. Ką gi, belieka laukti kito vasaros sezono ir darbuotis garažuose bei autodirbtuvėse tam, kad planai būtų įgyvendinti.  Dėkojame Vytautui už pasakojimą bei KUphoto.photography už fotomedžiagą. O mes, savo ruoštu, stenksimės įdomiausius žiemos projektus pateikti savo skaitytojams.

Lapes-Golf-08

Lapes-Golf-05

Lapes-Golf-04

Related Posts