Automobilių entuziastų tarpe VW Golf Mk1 pasitaiko gana dažnai. Tai automobilis jau tapęs klasika, panašiai kaip ir Bmw e30 ar VW mk2. Tačiau laikui bėgant šių automobilių gretos mažėja, ne kiekvienas ryžtasi užsiimti tokio automobilio paieškomis, tuo labiau retas užsiima tokį automobilį “prikelti” nuo pagrindų. Šiame įraše Deividas pasakoja apie savo  Golf MK1 kabrioletą .

volkswagen-golf-mk1-cabriolet-stanced-by-deividas-02Pirmukai žavėjo jau senai, tik visada kažkaip pritrūkdavau drąsos ir kantrybės imti vieną ir nusipirkti. Automobilių skelbimų portalus varčiau ilgai ir nuobodžiai, bet vos tik kažkas išpuldavo “įdomesnio” iš karto nunešdavo kažkas kitas. Pagaliau gyvą Golfą pakankamai geros būklės pavyko rasti ir Lietuvoje. Taigi tai – Volkswagen Golf mk1 Cabriolet – 87′ gimimo su 1.6 benzininiu Pierburg’u.

volkswagen-golf-mk1-cabriolet-stanced-by-deividas-01Dabar pas mane jis jau 3 metai. Per tą laiką stengiausi davesti golfą iki norimos išvaizdos paliekant kuo daugiau originalumo. Pats kėbulas buvo praktiškai idealios būklės, rūdžių nerasta, užteko meninio tampymo keletui vietų ir tiek. Taigi imtasi darbų: sudėti nauji coiloveriai. Pradžiai buvo uždėti r15 ats type 10 ratukai, tačiau atsukus coilus iki dugno vistiek r15 netenkino, tad laikui bėgant renkantis ratus apsistojau ties Japan racing jr14, paimti nauji visi 16×8 kartu su naujom 195/40 r16 padangomis. Nuleidus nuo keltuvo kėbulas atsistojo ant padangų tad teko pavargti, bet galiausiai ratai buvo sukišti po arkom. Priekyje buvo originali lūpytė, bet lupau lauk ir dėjau plačią GTI. Stogas buvo visas plyšęs, suplyšęs keletoje vietų, nežinau kodėl, bet manydamas, kad tai mažiausiai dėmesį traukianti vieta vis atidėliodavau. Praeitą sezoną pasikeičiau stogą su visais naujais troseliais ir bendra išvaizda mano akimis kardinaliai atsigavo. Tiek apie išorę, viduje sudėjau garso aparatūrą, Wolfsburg vairą, na ir keletą akcentukų, visur išlaikant ’80 stilistiką.
volkswagen-golf-mk1-cabriolet-stanced-by-deividas-05Didelių planų ateičiai nėra, o šiam sezonui sumontuoti chrominius veidrodžius, rankenėles, bako dangtelį ir laimingai eksploatuoti. Tiek šiam kartui apie mano Golf Cabriolet, iki !
volkswagen-golf-mk1-cabriolet-stanced-by-deividas-03
volkswagen-golf-mk1-cabriolet-stanced-by-deividas-06

Fotografas: Tomas Bujauskas

Related Posts