Automobilistai sezono pradžią pažymėjo pikniku
Trečius metus iš eilės automobilių kultūros gerbėjai ir mėgėjai sezono pradžią pažymėjo piknike „Cars, Coffee & BBQ“.
Vilniuje, pievoje greta „Valakampių terasos“, vienas po kito kūrėsi būreliai išskirtiniais ir įprastais automobiliais atkeliavusių bičiulių ne tik iš sostinės, bet ir iš Alytaus, Kauno, kitų aplinkinių miestų ir miestelių.
Dešimtis, o kai kurie ir šimtus, kilometrų įveikę automobilistai neslėpė, kad tradicija drauge pradėti vasaros sezoną – vienas laukiamiausių pavasario renginių. Pikniką organizavusi JDM.lt komanda pastebi, kad „Cars, Coffee & BBQ“ – vienas nedaugelio renginių, kur vienoje erdvėje draugiškai telpa, pramogauja, kalbasi, dalijasi maistu tiek skirtingų markių, tiek skirtingų kultūrų gerbėjai.
„Tai vienas tų renginių, kur paspaudęs pažįstamo ranką apžiūri, ką per žiemą jis patobulino savo automobilyje, papasakoji, ką darei pats, o kartais šitaip narstydamas kažkieno projektą po varžtelį atrandi ir naujų pažįstamų. Panašią atmosferą gali jausti ir „Chill‘n‘Grill“ festivalyje“, – sako organizatoriai.
Tarp išblizgintų kelių ar keliolikos metų automobilių atsirado ir rūpestingai prižiūrėtų klasikinių, tokių kaip sovietinius laikus menantys „Lada“, dailiai išlaikyta „Volkswagen Karmann Ghia“ ar įspūdingo stoto ir itin retai sutinkamas 1955 m. laidos „Packard Clipper“ modelis.